• Anna Kacperska

Często zapominamy, że pierwsze „tak” pada po pytaniu: czy zostaniesz moją żoną? Narzeczeństwo to piękny czas okraszony przygotowaniami do ślubu. To nauka współpracy, kompromisu i pokory. W naszym krótkim poradniku doradzimy, dlaczego powinniście zdecydować się na sesję pomiędzy jednym, a drugim „tak”.


– A pamiętasz, jak…?

Po ślubie, gdy opadną już emocje związane z wielkim dniem, będziecie mogli wspominać w zimowe wieczory, z herbatą w dłoni i albumem, chwilę, która doprowadziła Was do bycia razem. Czy to nie jest tak, że z najlepszymi przyjaciółmi rozpoczyna się rozmowę od „a pamiętasz jak…”? Niech zdjęcia przywołują te wspomnienia.Cieszcie się chwilą!

On wybrał Ciebie, Ty wybrałaś jego, spędzicie ze sobą całe życie, warto zapamiętać tę chwilę, gdy się wie, że ta druga osoba obok, to właśnie „ta”. Cieszcie się tą chwilą, uśmiechajcie i przytulajcie. My dla Was to zapamiętamy. Klik.– A może pójdziemy do tej knajpki?

Każda para ma swoje miejsca: tu się poznaliście, a tam po raz pierwszy zjedliście kolację. Jeżeli macie kilka pomysłów na sesję plenerową po ślubie, warto wykorzystać jeden z nich na sesję narzeczeńską, w swobodnej wersji, okraszonej Waszym uczuciem.Serwetki białe? A może écru?

Sesja narzeczeńska to idealna odskocznia od weselnych przygotowań, to dobry moment, aby spędzić czas tylko we dwoje i przypomnieć sobie, co jest najważniejsze w tych staraniach organizacyjnych. Cicho podpowiadamy, że Wy.– Dzień dobry, my dzisiaj sesję mamy.

Sesja narzeczeńska to dobry pretekst, aby lepiej poznać się z Waszym ślubnym fotografem, możecie wspólnie poeksperymentować i popracować nad swoją ewentualną nieśmiałością przed obiektywem.

Prezent dla rodziców

Jeżeli nadal nie wiecie, co wręczyć Waszym rodzicom, to sesja narzeczeńska wzruszy niejedno rodzicielskie oko.

– Mamo, tato, a jak to było przed ślubem?

Bez dwóch zdań, sesja narzeczeńska to miła pamiątka dla przyszłych pokoleń. Za kilkadziesiąt lat z lekkim rozrzewnieniem będziecie opowiadać o modzie, muzyce i innych trendach związanych z Waszą młodością. Warto mieć w zanadrzu kilka zdjęć, którymi zaskoczycie młodsze pokolenie, a oni z pewnością będą wdzięczni za „historyczne” newsy z pierwszej ręki.


Zdjęcia z sesji na zaproszeniu, a może wystrój sali?

Coraz więcej par decyduje się na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej jako załącznik do zaproszenia, niektórzy wręczają małe zdjęcia swoim gościom, jeszcze inni umieszczają je na weselnej sali i w księdze gości. Możliwości jest wiele, a sky is the limit.


Ładna ta miłość

I najważniejsze, dzięki sesji narzeczeńskiej możecie skupić się na sobie, na swoich uczuciach, na głębokich spojrzeniach, które mówią więcej niż słowa.  • Vimeo - Biały Krąg
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

2021, Sowa Media